Samsun Oto Tamirhanesi

FİRMAMIZ

20 yıla aşkın tecrübeli ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile önemli başarılara imza atmıştır. Oto servis ekipmanları profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışı ile kurumsal hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemekteyiz. Sürekli gelişen teknolojiye ayak uyduran tecrübeli ekibimiz tarafından üretim ağımız  ile çağa ayak uyduran ve hizmet kalite politikamıza uygun sürdürülebilir ürün ve hizmetler sağlamaktayız. Son teknolojik ekipmanlarımız her geçen gün yenilenen teknoloji ve tüketim hızına yetişen gücümüz ile gurur duyuyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz için güvenirlilik ve garantili hizmetimizle ürünlerimizin yanındayız. Sizleri de Ayvaz Otomotiv ailesinde görmekten gurur duyarız.

MİSYONUMUZ

Uzmanlaştığımız otomotiv sektörüne servis ekipmanları sunarak sizlere son teknolojiyi ulaştırmak en üst düzeyde güvenilir, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet veren, siz ve çalışanlarımızın güvenliğini ön planda tutan, insan haklarına saygılı çevreye duyarlı, nitelikli, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz.

VİZYONUMUZ

Ülkemize sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda, otomotiv sektörüne servis ekipmanlarının ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları son teknolojik ortamda sürdürmeyi hedeflemiş bir otomotiv kuruluşuyuz.

POLİTİKAMIZ

Ayvaz Otomotiv ilkeleri ve şirket stratejilerimize paralel geliştirilen politikalarımıza bağlı, kararlılıkla geleceğe yürüyoruz.

Scroll to Top